ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Andreea Ghitescu | Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Ghitescu | Ioana Zvonaru | |
1. podání % | 42/56 (75%) | 31/60 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/42 (64%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkem | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-2 | Ioana Zvonaru | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Andreea Ghitescu | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-2 | Ioana Zvonaru | |
0-0 | ||
Andreea Ghitescu | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ioana Zvonaru | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Andreea Ghitescu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ioana Zvonaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Ghitescu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Ioana Zvonaru | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Andreea Ghitescu | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Ioana Zvonaru | |
Andreea Ghitescu | 3-2 | |
4-2 | Ioana Zvonaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Ghitescu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ioana Zvonaru | |
0-0, 0-30 | ||
Andreea Ghitescu | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.01.04, 20 Let
06.01.04, 20 Let
Andreea Ghitescu vs. Ioana Zvonaru - Vzájemné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Andreea Ghitescu | Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Andreea Ghitescu form & Ioana Zvonaru form
Andreea Ghitescu - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Ioana Zvonaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |