INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ena Kajevic vs. Andreea Ghitescu - Vzájemné zápasy
15.11.17 | 1. kolo | Andreea Ghitescu | Ena Kajevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
28.09.15 | 2. kolo | Ena Kajevic | Andreea Ghitescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
27.07.15 | 1. kolo | Andreea Ghitescu | Ena Kajevic | 5-7, 6-4, 7-62 | detail zápasu | Istanbul | tvrdý |
Ena Kajevic form & Andreea Ghitescu form
Ena Kajevic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Andreea Ghitescu - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |