ZÁPAS
12.08.20 | 1. kolo | Andreea Rosca | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
0-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Andreea Rosca | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-4 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-30 | ||
Andreea Rosca | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-3 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Rosca vs. Luisa Meyer Auf Der Heide - Vzájemné zápasy
23.06.22 | 2. kolo | Andreea Rosca | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Prokuplje | antuka |
12.08.20 | 1. kolo | Andreea Rosca | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Andreea Rosca form & Luisa Meyer Auf Der Heide form
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Luisa Meyer Auf Der Heide - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | - Luisa Meyer Auf Der Heide - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-0 | detail zápasu |