INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fanny Ostlund vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy
07.12.17 | 2. kolo | Andreea Rosca | Fanny Ostlund | 7-612, 6-2 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Fanny Ostlund form & Andreea Rosca form
Fanny Ostlund - poslední zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detail zápasu |
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |