INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Estelle Cascino vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy
24.02.18 | semifinále | Andreea Rosca | Estelle Cascino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Estelle Cascino form & Andreea Rosca form
Estelle Cascino - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - skreč | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - skreč | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |