INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elixane Lechemia vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy
22.12.17 | čtvrtfinále | Andreea Rosca | Elixane Lechemia | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Elixane Lechemia form & Andreea Rosca form
Elixane Lechemia - poslední zápasy
W60 Vero - antuka | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Figueira Da - tvrdý | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.18 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |