INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bojana Marinkovic vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy
15.12.17 | čtvrtfinále | Andreea Rosca | Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Cairo | antuka |
17.11.17 | čtvrtfinále | Andreea Rosca | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Bojana Marinkovic form & Andreea Rosca form
Bojana Marinkovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu |
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |