ZÁPAS
22.01.19 | kvalifik. | Andrea Lazaro Garcia | Rasheeda Mcadoo | 6-1, 6-2 | W25 Plantation | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Lazaro Garcia | Rasheeda Mcadoo | |
1. podání % | 27/40 (68%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/13 (38%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, A-40 | ||
1-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Lazaro Garcia vs. Rasheeda Mcadoo - Vzájemné zápasy
22.01.19 | kvalifik. | Andrea Lazaro Garcia | Rasheeda Mcadoo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Plantation | antuka |
Andrea Lazaro Garcia form & Rasheeda Mcadoo form
Andrea Lazaro Garcia - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - skreč | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Rasheeda Mcadoo - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detail zápasu |