ZÁPAS
24.11.17 | čtvrtfinále | Andrea Gamiz | Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 2-6, 6-2 | Valencia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Gamiz | Giulia Gatto-Monticone | |
1. podání % | 63/79 (80%) | 85/107 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/63 (41%) | 41/85 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 4/22 (18%) |
Vyhrané break-bally | 10/24 (42%) | 9/13 (69%) |
Vyhrané body z returnu | 62/107 (58%) | 46/79 (58%) |
Vyhrané body celkem | 95/186 (51%) | 91/186 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Gamiz vs. Giulia Gatto-Monticone - Vzájemné zápasy
24.11.17 | čtvrtfinále | Andrea Gamiz | Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Valencia | antuka |
Andrea Gamiz form & Giulia Gatto-Monticone form
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Giulia Gatto-Monticone - poslední zápasy
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 čtvrtfinále | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
09.08.22 2. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - skreč | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.05.22 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
16.04.22 semifinále | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu |