ZÁPAS
13.09.17 | 1. kolo | Andrea Agostina Farulla Di Palma | Melina Ferrero | 6-2, 3-6, 6-1 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Agostina Farulla Di Palma | Melina Ferrero | |
1. podání % | 48/74 (65%) | 37/80 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/48 (58%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/26 (42%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané break-bally | 8/20 (40%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 46/80 (58%) | 35/74 (47%) |
Vyhrané body celkem | 85/154 (55%) | 69/154 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 14 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
04.10.00, 23 Let
04.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Andrea Agostina Farulla Di Palma vs. Melina Ferrero - Vzájemné zápasy
13.09.17 | 1. kolo | Andrea Agostina Farulla Di Palma | Melina Ferrero | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Andrea Agostina Farulla Di Palma form & Melina Ferrero form
Andrea Agostina Farulla Di Palma - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Romana Cisovska | 2-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Kayla Rizzolo | 6-0, 5-0, Kayla Rizzolo - skreč | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Eduarda Piai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Julieta Estable | 7-5, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Louise Brunskog | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Diana Khodan | 6-1, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Melina Ferrero - poslední zápasy
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 2-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Juana Larranaga | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
16.11.18 semifinále | vs. Carla Lucero | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.18 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 2. kolo | vs. Chiara Desia D'Abarno | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Carla Lucero | 2-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Ludmila Magali Alvez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Mila Burek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Leonie Nutz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Carla Touly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Kristy Jorgensen | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Lucia Zelenka | 0-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Catanduva - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gimenez | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.17 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | detail zápasu |