ZÁPAS
21.10.19 | kvalifik. | Andjela Jocovic | Giuseppina Miccio | 6-3, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
11.01.01, 23 Let
11.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
05.02.00, 24 Let
05.02.00, 24 Let
Andjela Jocovic vs. Giuseppina Miccio - Vzájemné zápasy
21.10.19 | kvalifik. | Andjela Jocovic | Giuseppina Miccio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Andjela Jocovic form & Giuseppina Miccio form
Andjela Jocovic - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Giuseppina Miccio - poslední zápasy
W15 L'aquila - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Roberta Lodi Pasini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Testa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |