INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chiara Scholl vs. Anastasiya Vasylyeva - Vzájemné zápasy
25.04.18 | 1. kolo | Chiara Scholl | Anastasiya Vasylyeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
17.04.18 | 1. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Chiara Scholl form & Anastasiya Vasylyeva form
Chiara Scholl - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Anastasiya Vasylyeva - poslední zápasy
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.18 čtvrtfinále | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
28.03.18 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.18 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu |