ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo | Anastasiya Shoshyna | Paulina Jastrzebska | 6-0, 6-0 | Mragowo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasiya Shoshyna | Paulina Jastrzebska | |
1. podání % | 30/43 (70%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/31 (77%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
15.12.97, 26 Let
11 675 $
15.12.97, 26 Let
11 675 $
Anastasiya Shoshyna vs. Paulina Jastrzebska - Vzájemné zápasy
07.08.17 | 1. kolo | Anastasiya Shoshyna | Paulina Jastrzebska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
09.06.16 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Puszczykowo | tvrdý |
Anastasiya Shoshyna form & Paulina Jastrzebska form
Anastasiya Shoshyna - poslední zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |
Paulina Jastrzebska - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu |