ZÁPAS
07.10.18 | finále | Anastasiya Shoshyna | Lyubov Kostenko | 6-3, 6-3 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasiya Shoshyna | Lyubov Kostenko | |
1. podání % | 31/59 (53%) | 41/54 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/31 (68%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/28 (39%) | 1/13 (8%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/54 (67%) | 27/59 (46%) |
Vyhrané body celkem | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-0 | |
Anastasiya Shoshyna | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Shoshyna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Shoshyna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Shoshyna | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.03.03, 21 Let
28.03.03, 21 Let
Anastasiya Shoshyna vs. Lyubov Kostenko - Vzájemné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
07.10.18 | finále | Anastasiya Shoshyna | Lyubov Kostenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Anastasiya Shoshyna form & Lyubov Kostenko form
Anastasiya Shoshyna - poslední zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |
Lyubov Kostenko - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Yuliana Lizarazo | - Lyubov Kostenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |