ZÁPAS
12.05.14 | 2. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Julia Przybylska | 6-0, - skreč | Zielona Gora | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
15.02.96, 28 Let
15.02.96, 28 Let
Anastasiya Shoshyna vs. Julia Przybylska - Vzájemné zápasy
12.05.14 | 2. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Julia Przybylska | 6-0, Julia Przybylska - skreč | detail zápasu | Zielona Gora | antuka |
Anastasiya Shoshyna form & Julia Przybylska form
Anastasiya Shoshyna - poslední zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |
Julia Przybylska - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - skreč | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ostrava - antuka | ||||
25.08.14 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu |