INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Sukhotina vs. Anastasiya Shoshyna - Vzájemné zápasy
21.12.18 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Anastasia Sukhotina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Anastasia Sukhotina form & Anastasiya Shoshyna form
Anastasia Sukhotina - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Anastasiya Shoshyna - poslední zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |