ZÁPAS
01.04.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Eva-Maria Riml | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
09.12.02, 21 Let
09.12.02, 21 Let
Anastasiya Poplavska vs. Eva-Maria Riml - Vzájemné zápasy
01.04.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Eva-Maria Riml | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anastasiya Poplavska form & Eva-Maria Riml form
Anastasiya Poplavska - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Eva-Maria Riml - poslední zápasy
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 3-6, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alina Laptieva | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gross | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ezgi Tezel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Emma Gevorgyan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu |