ZÁPAS
02.07.18 | 2. kolo kval. | Anastasiya Komardina | Sina Zuger | 6-2, 6-2 | Aschaffenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
13.06.99, 24 Let
13.06.99, 24 Let
Anastasiya Komardina vs. Sina Zuger - Vzájemné zápasy
02.07.18 | 2. kolo kval. | Anastasiya Komardina | Sina Zuger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Anastasiya Komardina form & Sina Zuger form
Anastasiya Komardina - poslední zápasy
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Cherbourg - tvrdý I. | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
21.08.20 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.08.20 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.20 kvalifik. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Sina Zuger - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anne Knuettel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-0, 3-1, Jelena Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Bruni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
22.01.18 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Warisara Lee | 6-3, 6-2 | detail zápasu |