ZÁPAS
05.06.17 | 2. kolo kval. | Anastasiya Kasarzheuskaya | Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
04.06.01, 22 Let
04.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.05.00, 23 Let
11.05.00, 23 Let
Anastasiya Kasarzheuskaya vs. Alisa Axyanova - Vzájemné zápasy
05.06.17 | 2. kolo kval. | Anastasiya Kasarzheuskaya | Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Anastasiya Kasarzheuskaya form & Alisa Axyanova form
Anastasiya Kasarzheuskaya - poslední zápasy
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Alisa Axyanova - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |