ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Anastasiya Fedoryshyn | Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | Bucha | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasiya Fedoryshyn | Iryna Rusyn | |
1. podání % | 35/47 (74%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/35 (69%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/12 (25%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/41 (76%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané body celkem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
06.03.99, 25 Let
06.03.99, 25 Let
Anastasiya Fedoryshyn vs. Iryna Rusyn - Vzájemné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Anastasiya Fedoryshyn | Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Bucha | antuka |
Anastasiya Fedoryshyn form & Iryna Rusyn form
Anastasiya Fedoryshyn - poslední zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.11.17 čtvrtfinále | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.17 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.17 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.11.17 čtvrtfinále | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Iryna Rusyn - poslední zápasy
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Giada Clerici | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | - Iryna Rusyn - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu |