ZÁPAS
09.02.20 | 1. kolo kval. | Anastasia Zolotareva | Anna Morgina | 7-65, 2-6, 10-5 | W100 Cairo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Zolotareva | Anna Morgina | |
1. podání % | 62/81 (77%) | 52/76 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/62 (52%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 5/24 (21%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 41/81 (51%) |
Vyhrané body celkem | 77/157 (49%) | 80/157 (51%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Anastasia Zolotareva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15 | ||
Anastasia Zolotareva | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 6-6 | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Anastasia Zolotareva | 1-0 | |
1-1 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 1-2 | |
0-0, 15-30 | ||
1-3 | Anna Morgina | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Anastasia Zolotareva | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Zolotareva vs. Anna Morgina - Vzájemné zápasy
09.02.20 | 1. kolo kval. | Anastasia Zolotareva | Anna Morgina | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | W100 Cairo | tvrdý |
Anastasia Zolotareva form & Anna Morgina form
Anastasia Zolotareva - poslední zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Ilay Yoruk | 7-65, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-79, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | detail zápasu |
Anna Morgina - poslední zápasy
W15 Colorado - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.21 čtvrtfinále | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.21 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.20 semifinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |