ZÁPAS
26.07.19 | čtvrtfinále | Anastasia Zarycka | Tereza Martincova | 6-2, 2-6, 6-3 | W60 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Zarycka | Tereza Martincova | |
1. podání % | 67/83 (81%) | 65/90 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/67 (60%) | 37/65 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/16 (38%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 42/90 (47%) | 37/83 (45%) |
Vyhrané body celkem | 88/173 (51%) | 85/173 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Tereza Martincova | |
Anastasia Zarycka | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tereza Martincova | |
0-0, 15-0 | ||
Anastasia Zarycka | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Tereza Martincova | |
Anastasia Zarycka | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-4 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-30 | ||
Anastasia Zarycka | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Tereza Martincova | |
0-0 | ||
Anastasia Zarycka | 0-1 | |
1-1 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Zarycka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Tereza Martincova | |
0-0 | ||
Anastasia Zarycka | 3-2 | |
Anastasia Zarycka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Tereza Martincova | |
0-0, 0-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Zarycka vs. Tereza Martincova - Vzájemné zápasy
26.07.19 | čtvrtfinále | Anastasia Zarycka | Tereza Martincova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | W60 Prague | antuka |
Anastasia Zarycka form & Tereza Martincova form
Anastasia Zarycka - poslední zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.20 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
20.11.20 čtvrtfinále | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detail zápasu |
Tereza Martincova - poslední zápasy
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 6-76, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | - Tereza Martincova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Tereza Martincova - skreč | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Peterson | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Dayana Yastremska | 7-63, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Nao Hibino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |