ZÁPAS
04.07.18 | 1. kolo | Anastasia Zarycka | Deborah Chiesa | 6-4, 6-1 | Rome | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Zarycka | Deborah Chiesa | |
1. podání % | 28/42 (67%) | 46/64 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/64 (50%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Zarycka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Deborah Chiesa | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Zarycka vs. Deborah Chiesa - Vzájemné zápasy
04.07.18 | 1. kolo | Anastasia Zarycka | Deborah Chiesa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Rome | antuka |
Anastasia Zarycka form & Deborah Chiesa form
Anastasia Zarycka - poslední zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.20 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
20.11.20 čtvrtfinále | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detail zápasu |
Deborah Chiesa - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detail zápasu |