ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Anastasia Zakharova | Barbare Eristavi | 6-3, 6-0 | W15 Tbilisi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Zakharova | Barbare Eristavi | |
1. podání % | 31/40 (78%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/31 (65%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/9 (78%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/54 (59%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Barbare Eristavi | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Zakharova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Barbare Eristavi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Barbare Eristavi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zakharova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Barbare Eristavi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Barbare Eristavi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Barbare Eristavi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Barbare Eristavi | |
0-0, 0-15 | ||
Anastasia Zakharova | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Anastasia Zakharova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
16.06.95, 28 Let
16.06.95, 28 Let
Anastasia Zakharova vs. Barbare Eristavi - Vzájemné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Anastasia Zakharova | Barbare Eristavi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Tbilisi | tvrdý |
Anastasia Zakharova form & Barbare Eristavi form
Anastasia Zakharova - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Barbare Eristavi - poslední zápasy
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Csilla Argyelan | 5-1, Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Utaka Kishigami | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
13.07.15 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Adeliya Zabirova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yerevan - antuka | ||||
10.10.11 1. kolo | vs. Nune Khachatryan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.09.11 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - antuka | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Kisialeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - antuka | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Vladislava Kuzmenkova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.03.11 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 0-6, 2-6 | detail zápasu |