ZÁPAS
14.11.16 | 1. kolo kval. | Anastasia Veselova | Sofiya Chekhlystova | 7-65, 6-3 | Helsinki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
28.05.99, 24 Let
28.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
21.02.02, 22 Let
21.02.02, 22 Let
Anastasia Veselova vs. Sofiya Chekhlystova - Vzájemné zápasy
14.11.16 | 1. kolo kval. | Anastasia Veselova | Sofiya Chekhlystova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Helsinki | tvrdý I. |
Anastasia Veselova form & Sofiya Chekhlystova form
Anastasia Veselova - poslední zápasy
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Sofiya Chekhlystova - poslední zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-75, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 4-0, Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Himari Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Peppi Ramstedt | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 0-6, 2-6 | detail zápasu |