ZÁPAS
04.03.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Vdovenco | Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 28 Let
19 426 $
03.04.96, 28 Let
19 426 $
Anastasia Vdovenco vs. Kristyna Hrabalova - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Anastasia Vdovenco | 7-64, 6-3 | detail zápasu | W25 Grodzisk | antuka |
04.03.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Vdovenco | Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anastasia Vdovenco form & Kristyna Hrabalova form
Anastasia Vdovenco - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |