ZÁPAS
09.06.17 | čtvrtfinále | Anastasia Vdovenco | Katarina Jokic | 6-4, 6-2 | Banja Luka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Vdovenco | Katarina Jokic | |
1. podání % | 34/54 (63%) | 40/53 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/34 (65%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/53 (58%) | 24/54 (44%) |
Vyhrané body celkem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Vdovenco vs. Katarina Jokic - Vzájemné zápasy
09.06.17 | čtvrtfinále | Anastasia Vdovenco | Katarina Jokic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Anastasia Vdovenco form & Katarina Jokic form
Anastasia Vdovenco - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Katarina Jokic - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Elysia Bolton | 2-6, 6-3, 4-1, Elysia Bolton - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Simpson | 1-5, - Katarina Jokic - skreč | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Hanna Chang | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Victoria Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Carolyn Campana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Chelsea Fontenel | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Carolyn Campana | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |