ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Anastasia Tikhonova | Maria Manilova | 6-4, 6-2 | W15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Tikhonova | Maria Manilova | |
1. podání % | 39/71 (55%) | 29/48 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/39 (72%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/32 (38%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 23/48 (48%) | 31/71 (44%) |
Vyhrané body celkem | 63/119 (53%) | 56/119 (47%) |
Dvojchyby | 10 | 4 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.06.00, 23 Let
09.06.00, 23 Let
Anastasia Tikhonova vs. Maria Manilova - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Anastasia Tikhonova | Maria Manilova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Anastasia Tikhonova form & Maria Manilova form
Anastasia Tikhonova - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Maria Manilova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |