ZÁPAS
08.07.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Sysoeva | Andrea Duva | 6-3, 6-0 | Honolulu | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Sysoeva | Andrea Duva | |
1. podání % | 26/45 (58%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/26 (65%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Sysoeva | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Duva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Duva | |
1-2 | Andrea Duva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Sysoeva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Andrea Duva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Anastasia Sysoeva | 4-3 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Sysoeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrea Duva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Andrea Duva | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Andrea Duva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Andrea Duva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
28.07.94, 29 Let
28.07.94, 29 Let
Anastasia Sysoeva vs. Andrea Duva - Vzájemné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Sysoeva | Andrea Duva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Honolulu | tvrdý |
Anastasia Sysoeva form & Andrea Duva form
Anastasia Sysoeva - poslední zápasy
W25 Boca - antuka | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Paris Corley | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Erika Wichin Cheng | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Maria Kononova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Fenni Lian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Cooper | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Kendra Bunch | 6-77, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 6-72, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cancun - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.22 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.22 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo | vs. Anastasia Burobina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Bianca Behulova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Vera Lapko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Samantha Crawford | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Eleonore Tchakarova | 7-5, 6-72, 6-10 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu |
Andrea Duva - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Pacot | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Makayla Mills | 6-3, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bernales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sylvia Schenck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Rianna Valdes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.06.19 kvalifik. | vs. Gianna Pielet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Sonya Macavei | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mexico City - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Brenda Sarahi Baez | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Tecla - tvrdý | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Daniela Obando | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 5-7, 0-1, - Andrea Duva - skreč | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 2. kolo kval. | vs. Alice Garcia | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Leticia Giudici | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Milijana Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Ianchuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
23.01.17 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Helen Abigail Altick | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |