ZÁPAS
14.08.18 | 1. kolo | Anastasia Shaulskaya | Rebeca Pereira | 6-0, 6-4 | Guayaquil | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Shaulskaya | Rebeca Pereira | |
1. podání % | 33/46 (72%) | 40/56 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/33 (85%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/13 (31%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané body z returnu | 29/56 (52%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Shaulskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Shaulskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Shaulskaya vs. Rebeca Pereira - Vzájemné zápasy
14.08.18 | 1. kolo | Anastasia Shaulskaya | Rebeca Pereira | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Guayaquil | antuka |
Anastasia Shaulskaya form & Rebeca Pereira form
Anastasia Shaulskaya - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Campinas - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.12.18 čtvrtfinále | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.18 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.18 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - skreč | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
25.11.18 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.18 semifinále | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Rebeca Pereira - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | detail zápasu |