ZÁPAS
19.09.16 | 2. kolo kval. | Anastasia Pribylova | Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-2 | Saint Malo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Pribylova vs. Olga Parres Azcoitia - Vzájemné zápasy
19.09.16 | 2. kolo kval. | Anastasia Pribylova | Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Saint Malo | antuka |
Anastasia Pribylova form & Olga Parres Azcoitia form
Anastasia Pribylova - poslední zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.21 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.21 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Olga Parres Azcoitia - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - skreč | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.22 semifinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 čtvrtfinále | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
23.09.22 semifinále | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.22 čtvrtfinále | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |