ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Anastasia Pribylova | Ekaterina Reyngold | 6-4, 7-5 | W15 Parnu | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Pribylova | Ekaterina Reyngold | |
1. podání % | 62/98 (63%) | 54/75 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/62 (68%) | 30/54 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/36 (36%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 36/75 (48%) | 43/98 (44%) |
Vyhrané body celkem | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Dvojchyby | 9 | 7 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0 | ||
Anastasia Pribylova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A | ||
Anastasia Pribylova | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0 | ||
Anastasia Pribylova | 0-1 | |
0-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
2-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Pribylova | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anastasia Pribylova | 6-5 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Anastasia Pribylova | 7-5 | |
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Pribylova vs. Ekaterina Reyngold - Vzájemné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Anastasia Pribylova | Ekaterina Reyngold | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Parnu | tvrdý I. |
Anastasia Pribylova form & Ekaterina Reyngold form
Anastasia Pribylova - poslední zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.21 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.21 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Ekaterina Reyngold - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.04.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu |