Bosna a Herceg.
01.05.98, 25 Let
01.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
13.12.95, 28 Let
13.12.95, 28 Let
Ema Mulalic vs. Anastasia Kuprina - Vzájemné zápasy
31.07.17 | 1. kolo kval. | Anastasia Kuprina | Ema Mulalic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Ema Mulalic form & Anastasia Kuprina form
Ema Mulalic - poslední zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Nika Zupancic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Djokic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 1-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Kenic | 3-6, 6-4, 1-0, Jovana Kenic - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 7-67, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | Viktoria Surova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Trivic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Ani Mijacika | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Prim Siripipat | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kuprina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Anastassiya Timofeyeva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Prarthana Thombare | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Klara Mrcela | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Laura Tinello | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasia Kuprina - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Daianne Hayashida | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vilena Petrova | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-2, 3-2, Anna Kadagidze - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Florencia Massardo Brain | Florencia Massardo Brain - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Oborina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shyianok | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |