INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Mitu vs. Anastasia Grymalska - Vzájemné zápasy
31.10.18 | 1. kolo | Anastasia Grymalska | Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Andreea Mitu form & Anastasia Grymalska form
Andreea Mitu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Anastasia Grymalska - poslední zápasy
W15 Pescara - antuka | ||||
06.08.22 finále | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.22 semifinále | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.22 čtvrtfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
26.06.21 semifinále | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu |