ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Anastasia Gasanova | Polina Leykina | 6-1, 6-2 | W25 Minsk | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Gasanova | Polina Leykina | |
1. podání % | 48/61 (79%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/48 (63%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/48 (58%) | 23/61 (38%) |
Vyhrané body celkem | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Polina Leykina | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Polina Leykina | |
Anastasia Gasanova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
1-0 | Polina Leykina | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
2-1 | Polina Leykina | |
0-0 | ||
Anastasia Gasanova | 3-1 | |
4-1 | Polina Leykina | |
Anastasia Gasanova | 5-1 | |
5-2 | Polina Leykina | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-2 | Polina Leykina | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Gasanova vs. Polina Leykina - Vzájemné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Anastasia Gasanova | Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Minsk | tvrdý I. |
03.08.15 | 2. kolo | Polina Leykina | Anastasia Gasanova | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Anastasia Gasanova form & Polina Leykina form
Anastasia Gasanova - poslední zápasy
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
04.06.23 finále | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Polina Leykina - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |