ZÁPAS
05.06.19 | 1. kolo | Anastasia Detiuc | Olga Doroshina | 6-3, 4-1, - skreč | W25 Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Detiuc | Olga Doroshina | |
1. podání % | 33/53 (62%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 12/20 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/45 (56%) | 20/53 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Detiuc | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Olga Doroshina | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Detiuc vs. Olga Doroshina - Vzájemné zápasy
05.06.19 | 1. kolo | Anastasia Detiuc | Olga Doroshina | 6-3, 4-1, Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
Anastasia Detiuc form & Olga Doroshina form
Anastasia Detiuc - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Olga Doroshina - poslední zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detail zápasu |