ZÁPAS
11.06.18 | kvalifik. | Anastasia Detiuc | Dasha Ivanova | 6-4, 6-0 | Essen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Detiuc | Dasha Ivanova | |
1. podání % | 30/48 (63%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/30 (57%) | 10/16 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/53 (64%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Dasha Ivanova | |
2-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Detiuc | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anastasia Detiuc | 4-3 | |
Anastasia Detiuc | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Anastasia Detiuc | 1-0 | |
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Detiuc vs. Dasha Ivanova - Vzájemné zápasy
11.06.18 | kvalifik. | Anastasia Detiuc | Dasha Ivanova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Essen | antuka |
Anastasia Detiuc form & Dasha Ivanova form
Anastasia Detiuc - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Dasha Ivanova - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu |