ZÁPAS
09.03.18 | čtvrtfinále | Anastasia Detiuc | Dagmar Dudlakova | 6-1, 6-1 | Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Detiuc | Dagmar Dudlakova | |
1. podání % | 27/36 (75%) | 38/49 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/27 (89%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/9 (56%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 7/36 (19%) |
Vyhrané body celkem | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dagmar Dudlakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Detiuc | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
Anastasia Detiuc | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
1-0 | Dagmar Dudlakova | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
Anastasia Detiuc | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Detiuc | 4-0 | |
5-0 | Dagmar Dudlakova | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Detiuc | 5-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
22.10.90, 33 Let
22.10.90, 33 Let
Anastasia Detiuc vs. Dagmar Dudlakova - Vzájemné zápasy
09.03.18 | čtvrtfinále | Anastasia Detiuc | Dagmar Dudlakova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
21.08.17 | 1. kolo kval. | Anastasia Detiuc | Dagmar Dudlakova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
Anastasia Detiuc form & Dagmar Dudlakova form
Anastasia Detiuc - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Dagmar Dudlakova - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
03.05.18 čtvrtfinále | vs. Victoria Muntean | - Dagmar Dudlakova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detail zápasu |