Grécko
05.05.04, 19 Let
05.05.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
02.07.98, 25 Let
02.07.98, 25 Let
Maria Kontolaimaki vs. Anamarija Spoljaric - Vzájemné zápasy
06.05.19 | 1. kolo kval. | Anamarija Spoljaric | Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
10.11.18 | 1. kolo kval. | Anamarija Spoljaric | Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Maria Kontolaimaki form & Anamarija Spoljaric form
Maria Kontolaimaki - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.06.21 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Rafaela Platsiota | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Anamarija Spoljaric - poslední zápasy
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detail zápasu |