ZÁPAS
20.12.17 | 2. kolo | Ana Sofia Sanchez | Andrina Peer | 6-0, 6-1 | Luque | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ana Sofia Sanchez | Andrina Peer | |
1. podání % | 41/44 (93%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/41 (59%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/3 (67%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/52 (67%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body celkem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 9 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.04.98, 25 Let
28.04.98, 25 Let
Ana Sofia Sanchez vs. Andrina Peer - Vzájemné zápasy
20.12.17 | 2. kolo | Ana Sofia Sanchez | Andrina Peer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Luque | tvrdý |
13.12.17 | 2. kolo | Ana Sofia Sanchez | Andrina Peer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Santa Cruz | antuka |
Ana Sofia Sanchez form & Andrina Peer form
Ana Sofia Sanchez - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Lea Ma | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Solana Sierra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Jasmin Jebawy | Jasmin Jebawy - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 4-1, Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ximena Garzon Martinez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.11.23 semifinále | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
20.11.23 finále | vs. Maria Mateas | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu |
Andrina Peer - poslední zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |