ZÁPAS
01.05.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Laura Barona | 6-2, 6-1 | Lleida | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
11.01.00, 24 Let
10 441 $
11.01.00, 24 Let
10 441 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 Let
16.10.99, 24 Let
Ana Giraldi Requena vs. Laura Barona - Vzájemné zápasy
01.05.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Laura Barona | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Lleida | antuka |
Ana Giraldi Requena form & Laura Barona form
Ana Giraldi Requena - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Laura Barona - poslední zápasy
Valencia - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ruxandra Schech | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrijana Markovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Ruxandra Schech | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
12.09.16 kvalifik. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 0-6, 0-6 | detail zápasu |