ZÁPAS
22.01.19 | kvalifik. | Ana Giraldi Requena | Adithya Karunaratne | 6-3, 6-3 | W15 Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
11.01.00, 24 Let
10 441 $
11.01.00, 24 Let
10 441 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ana Giraldi Requena vs. Adithya Karunaratne - Vzájemné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Adithya Karunaratne | Ana Giraldi Requena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Manacor | antuka |
22.01.19 | kvalifik. | Ana Giraldi Requena | Adithya Karunaratne | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Manacor | antuka |
Ana Giraldi Requena form & Adithya Karunaratne form
Ana Giraldi Requena - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu |