ZÁPAS
14.06.17 | 1. kolo | Ana Filipa Santos | Iana Tishchenko | 3-6, 6-4, 6-2 | Guimaraes | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ana Filipa Santos | Iana Tishchenko | |
1. podání % | 39/86 (45%) | 56/90 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/39 (51%) | 25/56 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/47 (32%) | 10/34 (29%) |
Vyhrané break-bally | 11/17 (65%) | 9/13 (69%) |
Vyhrané body z returnu | 55/90 (61%) | 51/86 (59%) |
Vyhrané body celkem | 90/176 (51%) | 86/176 (49%) |
Dvojchyby | 8 | 11 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
24.04.96, 27 Let
24.04.96, 27 Let
Ana Filipa Santos vs. Iana Tishchenko - Vzájemné zápasy
14.06.17 | 1. kolo | Ana Filipa Santos | Iana Tishchenko | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Guimaraes | tvrdý |
05.06.17 | 2. kolo kval. | Iana Tishchenko | Ana Filipa Santos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Figueira Da | tvrdý |
Ana Filipa Santos form & Iana Tishchenko form
Ana Filipa Santos - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Iana Tishchenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detail zápasu |