INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ilay Yoruk vs. Amina Anshba - Vzájemné zápasy
01.03.18 | 2. kolo | Amina Anshba | Ilay Yoruk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ilay Yoruk form & Amina Anshba form
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Amina Anshba - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu |