Eunhye Lee (2000) vs. Amina Anshba

Eunhye Lee (2000) vs. Amina Anshba - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Eunhye Lee (2000) Amina Anshba

STATISTIKY ZÁPASU


Eunhye Lee (2000)
Kórea
10.05.00, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.09.99, 19 Let




332
132
49 075 $
Amina Anshba
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Eunhye Lee (2000) vs. Amina Anshba - Vzájemné zápasy

17.02.18čtvrtfináleAmina AnshbaEunhye Lee (2000)2-6, 7-5, 7-64 detail zápasuTurkey Antalya tvrdý

Eunhye Lee (2000) - poslední zápasy

Thailand Nonthaburi - tvrdý
15.11.18
čtvrtfinále
vs. Aunchisa Chanta2-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.11.18
2. kolo
vs. Dariya Detkovskaya6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.11.18
1. kolo
vs. Mai Napatt Nirundorn7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
06.09.18
2. kolo
vs. Yu Jin Ahn1-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
05.09.18
1. kolo
vs. Da Hye Kim6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
30.08.18
2. kolo
vs. Da Hye Kim7-63, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.08.18
1. kolo
vs. En Su Youn6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
12.08.18
kvalifik.
vs. Punnin Kovapitukted4-6, 5-7 prohradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Romklao Yuenyao6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
05.08.18
kvalifik.
vs. Zuzana Zlochova6-3, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Lisa-Marie Rioux1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
08.07.18
kvalifik.
vs. Zuzana Zlochova2-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Daegu - tvrdý
20.06.18
1. kolo
vs. Ayaka Okuno6-3, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
14.06.18
2. kolo
vs. Satsuki Koike4-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.18
kvalifik.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 výhradetail zápasu
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
08.06.18
čtvrtfinále
vs. Chang Liu6-76, 3-6 prohradetail zápasu
07.06.18
2. kolo
vs. Boyoung Jeong6-0, 6-3 výhradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Josephine Boualem6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
24.05.18
2. kolo
vs. Ji-Hee Choi1-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.05.18
1. kolo
vs. Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.05.18
kvalifik.
vs. Erin Routliffe6-4, 7-63 výhradetail zápasu
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Da Ye Kim6-2, 7-64 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Jin Yoo6-0, 2-1, Jin Yoo - skrečvýhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
15.05.18
kvalifik.
vs. Ayumi Koshiishi3-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Chin-Wei Chan6-0, 6-0 výhradetail zápasu
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Nicha Lertpitaksinchai7-66, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu

Amina Anshba - poslední zápasy

India Pune - tvrdý
10.12.18
1. kolo
vs. Julie Gervais6-75, 2-6 prohradetail zápasu
India Solapur - tvrdý
03.12.18
1. kolo
vs. Kai-Lin Zhang0-6, 3-6 prohradetail zápasu
India Pune - tvrdý
27.11.18
1. kolo
vs. Ankita Raina2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
14.11.18
1. kolo
vs. Jelena Simic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
31.10.18
1. kolo
vs. Federica Rossi6-3, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.10.18
1. kolo
vs. Katharina Hobgarski4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
21.10.18
finále
vs. Sara Sorribes Tormo4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.10.18
semifinále
vs. Shuyue Ma6-4, 6-74, 6-3 výhradetail zápasu
19.10.18
2. kolo
vs. Chiara Scholl6-2, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
19.10.18
čtvrtfinále
vs. Carolina M. Alves6-3, 6-0 výhradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Martina Spigarelli6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.10.18
2. kolo
vs. Danka Kovinic6-74, 3-6 prohradetail zápasu
11.10.18
1. kolo
vs. Camilla Rosatello1-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
06.10.18
čtvrtfinále
vs. Jasmine Paolini6-72, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Romy Koelzer6-1, 6-2 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Katharina Hobgarski7-67, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
20.09.18
2. kolo
vs. Ulrikke Eikeri3-6, 5-7 prohradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Valeriya Yushchenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Dia Evtimova5-7, 6-74 prohradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Gabriela Duca6-4, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Rozalina Youseva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
05.09.18
1. kolo
vs. Andreea Rosca2-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Alice Rame6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.09.18
kvalifik.
vs. Julie Gervais7-5, 6-74, 6-3 výhradetail zápasu
Serbia Vrnjacka Banja - antuka
26.08.18
finále
vs. Draginja Vukovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.08.18
semifinále
vs. Nefisa Berberovic6-2, 7-64 výhradetail zápasu
24.08.18
čtvrtfinále
vs. Ena Kajevic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Silvia Njiric6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Valeriya Denisenko7-66, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
17.07.18
1. kolo
vs. Iva Primorac0-6, 6-1, 1-6 prohradetail zápasu
<