INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Timea Babos vs. Amandine Hesse - Vzájemné zápasy
16.06.23 | čtvrtfinále | Timea Babos | Amandine Hesse | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | W60 Biarritz | antuka |
20.10.14 | 2. kolo | Timea Babos | Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Poitiers | tvrdý I. |
Timea Babos form & Amandine Hesse form
Timea Babos - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Amandine Hesse - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |