ZÁPAS
26.09.16 | 1. kolo kval. | Alona Pushkarevsky | Jane Wasserson | 6-1, 7-64 | Tiberias | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
28.01.97, 27 Let
28.01.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alona Pushkarevsky vs. Jane Wasserson - Vzájemné zápasy
26.09.16 | 1. kolo kval. | Alona Pushkarevsky | Jane Wasserson | 6-1, 7-64 | detail zápasu | Tiberias | tvrdý |
Alona Pushkarevsky form & Jane Wasserson form
Alona Pushkarevsky - poslední zápasy
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Ofri Lankri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.16 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Jane Wasserson | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo | vs. Keren Shlomo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
13.07.15 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
08.06.15 čtvrtfinále | vs. Veronika Stotyka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.06.15 semifinále | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Shir Azran | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Saray Sterenbach | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Shir Azran | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.15 Rubber 1 | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
08.12.14 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.14 2. kolo | vs. Anna Bogoslavets | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jane Wasserson - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 1-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Steffi Carruthers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lucianna Piedra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Laura Ashley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Gracie Epps | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wesley - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Isabella Ruiz Buitrago | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Carla Lucero | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.19 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nastassja Burnett | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detail zápasu |