Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.10.91, 32 Let
19.10.91, 32 Let
Alena Fomina vs. Sofia Vaynberg - Vzájemné zápasy
26.05.14 | 1. kolo kval. | Alena Fomina | Sofia Vaynberg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Alena Fomina form & Sofia Vaynberg form
Alena Fomina - poslední zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Sofia Vaynberg - poslední zápasy
W25 Almaty - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detail zápasu |