Srbsko
28.02.00, 24 Let
28.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nevena Sokovic vs. Alena Fomina - Vzájemné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Alena Fomina | Nevena Sokovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Nevena Sokovic form & Alena Fomina form
Nevena Sokovic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Alena Fomina - poslední zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |