Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Arménsko
16.11.98, 25 Let
16.11.98, 25 Let
Alena Fomina vs. Mariam Bayatyan - Vzájemné zápasy
05.09.16 | kvalifik. | Alena Fomina | Mariam Bayatyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Telavi | antuka |
16.09.13 | 1. kolo kval. | Alena Fomina | Mariam Bayatyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Batumi | tvrdý |
Alena Fomina form & Mariam Bayatyan form
Alena Fomina - poslední zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Mariam Bayatyan - poslední zápasy
Villa Del - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Sofia Luini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Sofia Luini | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Sol Maria Terracina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Valeria Ramirez Mesina | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Macarena Patricia Millan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Sofia Nahiara Garcia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Melina Ferrero | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Benavides - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Sofia Galdo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
05.09.16 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Arevik Tumanyan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
07.09.15 kvalifik. | vs. Aminat Kushkhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Nini Guensler | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Korzhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.15 kvalifik. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Maryna Veksler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Maryna Veksler | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Chaoyi Chen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Tinatin Kavlashvili | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 2-6, 1-6 | detail zápasu |